3 pkt. w Smólniku !

Trampkarze Kujaw w minioną sobotę (18.10.br.) udali się do Smólnika by tam rozegrać ligowe spotkanie w ramach 6 kol. Gr.III Trampkarzy z miejscową drużyną ..Victoria Smólnik".

Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Rogalskiego Dariusza zdecydowanie pokazała która drużyna jest lepsza na boisku. Już w 7' bramkę na 1:0 dla Kujaw zdobył Bykowski Michał co otworzyło ..worek z bramkami" w pierwszej połowie. Hat-trickiem popisał się Polski Patryk który pokonywał bramkarza odpowiednio w 17' ; 28' oraz w 32'. Jedną bramkę w 22' po świetnym strzale z dystansu zdobył Sadowski Kamil. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla Kujaw.

Druga połowa okazała się troszkę słabsza jeśli chodzi o skuteczność i grę w defensywie. Bramkę na 6:0 w 56' zdobył Jagielski Szymon. Potem gospodarze rzucili się ostro do ataku czego rezultatem były dwie bramki. W ostatniej minucie spotkania wynik meczu na 7:2 ustalił Muszyński Patryk pokonując bramkarza gospodarzy.

Skład : Pomianowski Eryk, Jakubowski Bartosz(c.), Sadowski Kamil (46' Muszyński Patryk), Górski Kacper, Kujawa Daniel- Molenda Paweł, Śniegowski Przemysław, Polski Patryk, Genczelewski Arkadiusz- Bykowski Michał, Jagielski Szymon