Wysokie zwycięstwo !

Wysokie zwycięstwo bo aż 5:1 (0:0) odnieśli podopieczni Rogalskiego Dariusza w wyjazdowym spotkaniu z Lechem Dobre. Mecz od początku rozgrywany był pod dyktando naszych trampkarzy. Mimo bez bramkowego remisu w pierwszej połowie przewaga Kujaw była bardzo widoczna. Brakło tylko zimnej krwi pod bramką przeciwnika by wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie.

Początek drugiej połowy zaskoczył wszystkich kiedy to na prowadzenie wyszli gospodarze. Mimo jednobramkowej straty zawodnicy Kujaw nie poddali się i ruszyli do ataku. Na efekt nie trzeba było długo czekać bo już w 48' po świetnym strzale Jagielskiego Szymona było 1:1. Z dobrej strony dziś pokazał się także drugi napastnik - Bykowski Michał, który zaliczył w tym meczu hat-tricka. Jedną bramkę po genialnym strzale w okienko dołożył Braer Daniel.

Skład: Pomianowski Eryk, Jakubowski Bartosz(c.), Kujawa Daniel, Sadowski Kamil, Górski Kacper- Molenda Paweł (45' Muszyński Patryk), Krzemiński Kacper (53' Polski Patryk), Genczelewski Arkadiusz, Śniegowski Przemysław ( 60' Braer Daniel)- Bykowski Michał, Jagielski Szymon