Wysokie zwycięstwo na zakończenie rundy !

W zakończonym niedawno meczu 7.kol Kujawy Kozy pokonały 11:1 (5:0) Orlęta Aleksandrów.

Podopieczni Dariusza Rogalskiego szybko bo już w 8 sekundzie meczu wyszli na prowadzenie po strzale Bykowskiego Michała, który kilka minut później wykorzystując rzut karny podwyższył prowadzenie na 2:0. W pierwszej połowie w/w zawodnik dołożył jeszcze jedną bramkę notując tym samym hat-tricka. Po jednym trafieniu dołożyli Jagielski Szymon i Polski Patryk.

W drugiej połowie Kujawy nie zwolniły tempa czego rezultatem jest końcowy wynik 11:1. Bramki dla Kóz w drugiej połowie zdobyli : Jagielski Szymon 3, Bykowski Michał 2 oraz Braer Daniel 1.

Dzięki temu okazałemu zwycięstwu trampkarze ulokowali się na 3  pozycji w tabeli z dorobkiem 10 pkt.

Skład : Pomianowski Eryk, Jakubowski Bartosz(c.), Kujawa Daniel, Sadowski Kamil, Górski Kacper ( Krzyżanowski Bartłomiej)- Molenda Paweł, Polski Patryk, Śniegowski Przemysław ( Muszyński Patryk), Genczelewski Arkadiusz ( Braer Daniel)- Jagielski Szymon, Bykowski Michał